Sepetim

No products in the cart.

Bir Tutku Hikayesi: Ümran Hanım ve Fethiye’m Gurme

Aydın’ın Yeniköy köyünden olup ticaretle uğraşan, dürüstlüğü ve prensipli olması ile öne çıkan bir ailenin ikinci çocuğu olarak 1981 yılında dünyaya gelen Ümran Hanım çocukluğundan bu yana bahçe işlerine ilgi duyar, sebze ve meyve yetiştiriciliği konusunda ailesine yardım ederdi.

Ümran Hanım’ın ticaret hayatı rahmetli annesinden öğrendiği teknikler ile yaptığı doğal sebze kurutmaları, erişteler, tarhana, turşu, reçel, salça gibi bazı ürünleri semt pazarlarında satmasıyla başladı.

Aile büyüklerinin “kendi soframızda yemediğimiz hiçbir şeyi satmamalıyız” prensibini temel anlayış yapan Ümran Hanım, çevresinden gördüğü destek, müşterilerinin gösterdiği yoğun ilgi ve beğeni ile işlerini büyütme şansı yakaladı

Üretim ve satış süreçlerinde müşterileri için hep daha iyi neler yapabiliriz fikri ile adımlar atan Ümran Hanım, müşterilerine her zaman güler yüzlü davrandı. İletişim kurduğu her insana bir şey satmaktan önce faydalı olmayı amaç edindi..
Rahmetli annesi Nurgül Hanım’ın fikirlerinin de etkisiyle zamanla en büyük hayaline dönüşen doğal, sağlıklı ve organik özel ürünler mağazası açma fikrini gerçekleştirmek için 2020 yılında harekete geçti. Yaşadığı yer olan Fethiye’de eşi Sazgin Bey’in de desteğiyle açtığı mağazasında tüm detayları bizzat kendi belirleyerek müşterileri için sıcak bir ortam, adeta bir lezzet deneyim noktası oluşturdu.

Mağazasında lezzet ve sağlığı temele alan Ümran Hanım, gurme lezzetler ve sağlıklı ürünler konumlandırması ile marka adını ‘Fethiyem Gurme’ olarak belirledi. 2 yıl içinde Fethiye’de önemli bir müşteri kitlesi kazanan Ümran Hanım, müşterileriyle hiç bitmeyecek bir dostluk anlayışı gelitirdi ve Fethiyem Gurme ailesini önemli ölçüde büyüttü.

Son adım olarak marka kimliğini yeniledi ve dijital dünyaya adaptasyonda en önemli ayak olan dijital mağazasını açtı. Gerek fiziksel mağazası, gerekse dijital mağazasında profesyonel şekilde ticaretini sürdürmekte olan Ümran Hanım, evli ve 1 çocuk annesidir.
Facilisis volutpat

In life, as in art, the beautiful moves in curves

Fames ac turpis

A witty woman is a treasure, a witty beauty is a power

Doğal Ürünler

Sattığımız ürünler tamamen doğaldır.

Yüksek Kalite

Ürünlerimiz yüksek kalitede üretilmektedir.

Each One Is A Unique One

Magna tincidunt non scelerisque iaculis pellentesque. Dui non arcu purus ipsum et pretium elementum.

Praesent lacinia est massa congue. In in senectus imperdiet nisl malesuada. Quam enim quisque metus enim feugiat quisque. Auctor sit proin morbi egestas.
0
Happy clients
0
Brands in stock
0
Years of experience
0
Cosmetics sold

Praesent Lacinia Massa Congue

Vitae turpis nibh tristique urna pharetra magnis orci massa. Vel integer amet sed et vitae. Ac vel pulvinar non libero semper phasellus porttitor nulla sed. Viverra sed malesuada urna sit aliquam enim volutpat libero.

Dui non arcu purus ipsum et pretium elementum. Praesent lacinia est massa congue. In in senectus imperdiet nisl malesuada.

Viverra Sed Malesuada Aliquam

Tincidunt purus est id neque at. Scelerisque ante nulla id sed id. Porttitor pretium porttitor at sed velit magna sit nunc ridiculus.

Magna tincidunt non scelerisque iaculis pellentesque. Dui non arcu purus ipsum et pretium elementum. Praesent lacinia est massa congue. In in senectus imperdiet nisl malesuada.

The Power of Natural Beauty

Vehicula ipsum a arcu cursus vitae. Praesent elementum facilisis leo vel fringilla est ullamcorper. Quis imperdiet massa tincidunt nunc. Ut tristique et egestas quis ipsum suspendisse ultrices gravida dictum.
Ücretsiz Kargo
750 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!
Güvenli Ödeme
EFT/ Havale ödeme yöntemi ile kart bilgilerinizi girmeden ödeme yapabilirsiniz.
Müşteri Desteği
Ürünlerimiz hakkında aklınıza takılan her şeyi bize sorabilirsiniz.
İade Garantisi
14 gün içerisinde iade garantisi.